Powrót do poprzedniej strony
IX Katowicka Noc Kabaretowa
Data: 21-04-2018 20:00 Wolne miejsca: TAK (919)
Lokalizacja:Katowice - zobacz więcej Sprzedaż do:
Miejsce: Hala widowiskowo sportowa SPODEK
Al. Korfantego 35 , 40-005 Katowice
Organizator:Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX
Wykonawcy: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki , Kabaret Moralnego Niepokoju , Marcin Daniec , Ireneusz Krosny , Polska Noc Kabaretowa 2018, Igor Kwiatkowski
Opis:

IX Katowicka Noc Kabaretowa
Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości
 
IX Katowicka Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy Katowickiej Nocy Kabaretowej i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.
Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. IX Katowicka Noc Kabaretowa poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. IX Katowickiej Nocy Kabaretowej wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.