Powrót do poprzedniej strony
Kabaret Jurki - Święta Polskie
Data: 20-05-2017 20:00 Wolne miejsca: NIE
Lokalizacja:Wodzisław Śląski - zobacz więcej Sprzedaż do:
Miejsce: WCK
ul. ks. płk W. Kubsza, 44-300 Wodzisław Śląski
Organizator:Wodzisławskie Centrum Kultury
Wykonawcy: Kabaret Jurki
Opis:

To będzie udany wieczór z kabaretem „Jurki”
 
Kabaret „Jurki” - laureaci Przeglądu Kabaretów PAKA, 20 maja wystąpią w Wodzisławskim Centrum Kultury.
 
„Święta polskie” tak zatytułowany jest najnowszy program kabaretu „Jurki”, z którym artyści pojawią się w Wodzisławiu Śląskim. Czy i dlaczego warto świętować? Czy święta kończy jakaś głębsza refleksja albo burzliwa wymiana zdań? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już w sobotę, 20 maja o godzinie 20:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. 
 
Wysoki poziom żartów, nieprzeciętne umiejętności aktorskie, doskonała obserwacja codzienności kwitowana niebanalną puentą przekłada się na skecze, które rozbawią do łez. A dzięki improwizacji, na jaką zwykle pozwalają sobie kabareciarze, możemy zapomnieć o nudzie i liczyć na sceniczne niespodzianki. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność, co przekłada się na świetne widowisko. Jak zapewniają satyrycy, przy ich świątecznym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zatem nie pozostaje nic innego jak zarezerwować sobie wolny, majowy wieczór, by w doborowym towarzystwie i w żartobliwym klimacie spędzić go z kabaretem „Jurki”. 
- Kabaret „Jurki” należy do czołówki polskich kabaretów. Ich występ z pewnością spodoba się wodzisławskiej publiczności – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kutury.