Powrót do poprzedniej strony
Mistrzowie Kabaretu - rejestracja dla Telewizji Wirtualnej Polski
Data: 08-05-2017 19:00 Wolne miejsca: TAK (164)
Lokalizacja:Warszawa - zobacz więcej Sprzedaż do:
Miejsce: Teatr Capitol
Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa
Organizator:Eskander
Wykonawcy: Kabaret Jurki, Kabaret Moralnego Niepokoju, w programie "Jerzyk dzisiaj nie pije", Prowadzenie: Maciej Orłoś, Mistrzowie Kabaretu - rejestracja dla Telewizji Wirtualnej Polski
Opis:

Mistrzowie Kabaretu
 
Tegoroczna zima trzyma się nieźle i najwyraźniej nie chce odpuścić. Aby ocieplić klimat i rozgrzać zmarzniętych Polaków na pomoc nadciągają kabarety. Maj to miesiąc kiedy wszystko budzi się do życia. Aby pobudka ta była przyjemna i przebiegała z uśmiechem na twarzy rusza nowy cykl kabaretowy „Mistrzowie Kabaretu” dla Telewizji Wirtualnej Polski. Niezwykłe spektakle nagrane zostaną w warszawskim Teatrze Capitol, a potem wyemitowane w telewizji WP.
 
8 maja na scenie Capitolu pojawi się Kabaret Moralnego Niepokoju w programie „Jerzyk dzisiaj nie pije” oraz Kabaret Jurki.
9 maja swoje największe hity przedstawi Kabaret Ani Mru Mru, a Grzegorz Halama przedstawi najnowszy program.
Podczas tych dwóch niezwykłych dni nagrany zostanie materiał do 8 odcinków cyklu „Mistrzowie Kabaretu, którego premiera w telewizji WP już 25 maja.
 
* Program rejestrowany jest przez Telewizję Wirtualnej Polski, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.