Powrót do poprzedniej strony
Paranienormalni - Pierwiastek z Trzech
Data: 21-04-2017 20:30 Wolne miejsca: TAK
Lokalizacja:Stavanger - zobacz więcej Sprzedaż do:
Miejsce: Sola Kulturhus Organizator:PS-scene AS
Wykonawcy: Paranienormalni
Opis:

Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Paranienormalni nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, paranienormalna odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale.

Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden - PIERWIASTEK Z TRZECH.

* do każdego biletu VIP Gratis Płyta DVD "Mariolka prawdę Ci powie". Płytę z autografem będzie można odebrać w dniu imprezy (za okazaniem ważnego biletu wstępu) - w specjalnie przygotowanym do tego miejscu