Powrót do poprzedniej strony
VII Katowicka Noc Kabaretowa
Data: 07-05-2016 19:00 Wolne miejsca: TAK (335)
Lokalizacja:Katowice - zobacz więcej Sprzedaż do:
Miejsce: Hala widowiskowo sportowa SPODEK
Al. Korfantego 35 , 40-005 Katowice
Organizator:Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX
Wykonawcy: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki , Kabaret Moralnego Niepokoju , Kabaret K2
Opis:

VII Katowicka Noc Kabaretowa 2016

 

Ależ ten czas leci! To już 7 edycja wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów. Katowicka Noc Kabaretowa po raz 7 pojawi się w Katowicach pełna śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie.

Ekipa tworząca Katowicką Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem VII Katowickiej Nocy Kabaretowej zajmie się Kabaret Nowaki. 

Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju.

VII Katowicka Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Katowickiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.