Powrót do poprzedniej strony
VIII Katowicka Noc Kabaretowa
Data: 06-05-2017 19:00 Wolne miejsca: TAK (486)
Lokalizacja:Katowice - zobacz więcej Sprzedaż do:
Miejsce: Hala widowiskowo sportowa SPODEK
Al. Korfantego 35 , 40-005 Katowice
Organizator:Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX
Wykonawcy: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki , Kabaret Moralnego Niepokoju , Jerzy Kryszak
Opis:

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!
VIII Katowicka Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Katowickiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. 
VIII Katowicka Noc Kabaretowa to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.